Frobolous and the City - Frobolous London

NEW DESIGNERS

Account

FROBOLOUS and the CITY

 

Get your 20% OFF

Event & Organizimi

Koncepti baze lidhur me kete event lindi fillimisht nga pelqimi yne per serialin e famshem “Sex and The City”, qe kete vit feston 25-vjetorin e tij. Nje serial, i cili ka themeluar pafundesisht trende duke u kthyer ne nje burim inspirimi e frymezimi lidhur me moden, se cfare ishte “in”, “out” dhe “up and coming”, pak a shume si FROBOLOUS. Ndaj, per t’i bashkuar te dyja keto bashke, menduam se shkrirja e tyre do te sillte ne jete tematiken perfekte per kete organizim kaq te madh, i cili synon te riktheje vemendjen drejt te bukures autentike, krijimeve te miremenduara e unike dhe eventeve qe pormovojne talentet tona, te afirmuara e ato te reja gjithashtu.

Fokusi kryesor i nje mbremjeje te mbushur me argetim, “glitz and glamour”, ku te ftuarit do te jene prezent ne prezantimin e koleksioneve te reja S/S23 te dizenjatoreve pjesemarres, por dhe ne nje afterparty per te festuar pikerisht ata qe jane lodhur tanime me muaj per t’i dhuruar ketij eventi krijime nga me te bukurat. Nje “party” e denje per skenat e prozhektoret e Manhattan, NY, ku secili nga ne do te ndihet si personazhi kryesor i nje seriali individual plot mode, momente te bukura e kujtime qe do te zgjasin per nje kohe te gjate.

RSPV

    0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop
    Calculate Shipping